
Крапельна стрічка Oxi Drip еміттерна 8 mil/15 см, водовилив 1.8 л/год, у бухті 1000 м
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: 8-15
+380 (63) 436-29-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Крапельна стрічка Oxi Drip еміттерна 8 mil/15 см, водовилив 1.8 л/год, у бухті 1000 м
Крапельна стрічка OXI DRIP має добрі зносостійкі характеристики. Прийміться стрічка для відкритих полів, городів, садів. А також для теплого господарства.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОХІ |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина бухти | 1000 м |
| Максимальний робочий тиск | 0.8 Бар |
| Мінімальний робочий тиск | 0.3 Бар |
| Відстань між водовипусками/емітером | 15 см |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

