-5%

Комплект для крапельного зрошення "10 Соток" (на мінікранах) 1000 м від Компанії Агропродукт
3 080 ₴
2 926 ₴
- В наявності
+380 (63) 436-29-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект для крапельного зрошення "10 Соток" (на мінікранах) 1000 м від Компанії Агропродукт
Склад комплекту:
Стрічка для крапельного зрошення торгової марки Aquplus/Startape (Україна) 8mil 10/20 см = 1000 м.
мінікрани з гумкою — 60 шт.
Ремонтник — 15 шт.
Фільтр дисковий 1" або 3/4" (5куб.м) — 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Агропрод |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комплект для крапельного зрошення |
| Діаметр | 16 мм |
| Відстань між водовипусками/емітером | 10 см |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина бухти | 1000 |
| Максимальний робочий тиск | 0.8 |
| Мінімальний робочий тиск | 0.3 |
| Витрата води | 0.85 л/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 926 ₴

