Крапельна стрічка Sunstream 6 mil/10 см, водовилив 1.8 л/год, у бухті 1000 м
Крапельна стрічка Sunstream має добрі зносостійкі характеристики. Прийміться стрічка для відкритих полів, городів, садів. А також для теплої господарства.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина бухти | 2000 |
| Максимальний робочий тиск | 0.8 |
| Мінімальний робочий тиск | 0.3 |
| Відстань між водовипусками/емітерами | 10 см |
| Витрата води | 1 л/год |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


