Крапельна стрічка Sunstream 6 mil/30 см, водовилив 1.2 л/год, у бухті 2700 м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunstream |
| Країна виробник | Туреччина |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина бухти | 2000 м |
| Максимальний робочий тиск | 0.8 Бар |
| Мінімальний робочий тиск | 0.3 Бар |
| Відстань між водовипусками/емітером | 10 см |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата води | 1 л/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


