Оригінальна крапельна стрічка для поливання Prime Drip емітерна — чудовий вибір. Завдяки щільно розташованим крапальним отворам і малій витраті, легка крапельна стрічка Prime Drip спеціально призначена для поливання на дренажних ґрунтах, які зазвичай використовуються для вирощування овочевих культур і квітів.
Крапельна стрічка є ідеальним рішенням для зрошення культур як у відкритому, так і захищеному ґрунті, як-от помідори, кавун, диня, полуниця, кабачки, солодкий перець, баклажани, спажана, картопля, огірки, цибуля, гербера, гвоздика тощо.
У нас ви можете купити гуртом і в роздріб за найнижчими цінами повний асортимент комплектуючих для організації крапельного поливання (містіння) як на відкритій місцевості (селгоз. полях, городах, дачних ділянках), так і в теплицях. Також підкажемо, як зробити крапельний полив своїми руками.
Надаємо консультацію в підборах комплектуючих для використання крапельного зрошення, підкреслимо, як використовувати його максимально вигідно.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина бухти | 500 м |
| Максимальний робочий тиск | 1.2 Бар |
| Матеріал шланга | Поліетилен |
| Мінімальний робочий тиск | 0.3 Бар |
| Відстань між водовипусками/емітером | 15 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


